Проблема розумного використання енергії є однією з головних проблем людства. Енергозбереження -це не тільки економія грошей, а й турбота про нашу Планету Земля. Кожен з нас є частиною Планети, тому будь-яка наша дію або бездіяльність здатна вплинути на розвиток подій.
Енергозбереження - це дуже важливо, тому що нам і нашим дітям жити на цій Планеті!
Заняття демонструє необхідність дбайливого відношення до енергоресурсів, навчає дошкільнят середньої групи скоротити витрати електроенергії.
Вміст матеріалу:
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може
відрізнятися від вигляду завантаженого документа.