і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Загальна характеристика цивільного права

Курс:«Інтернет-ресурси для опитування і тестування»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №PW571729
За публікацію цієї методичної розробки Садова Ганна Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №PW571729
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Кримінальне право. Поняття злочину Грицюк Л.А., вчитель історії та правознавства МЗОШ №29 МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 2

Завдання уроку Ознайомитися з поняттями “кримінальне право”, “злочин”, його складом та стадіями скоєння; поглибити знання , отримані у 9 класі; удосконалити навички опрацювання нормативно – правових документів, розвивати і давати правову оцінку життєвим ситуаціям, розв'язувати юридичні задачі; виховувати розуміння небезпеки кримінальних правопорушень, правову свідомість, негативне ставлення до злочину як суспільного явища і розуміння невідворотності покарання за вчинення злочину. МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 3

ПЛАН Загальна характеристика кримінального права. Поняття злочину. Склад злочину. Види злочинів. Стадії скоєння злочину. Співучасть у злочині. МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 4

Кримінальне право - галузь права, норми якої встановлюють засади відповідальності за скоєння злочинів, їх види й покарання за них. Кримінальне право МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 5

5 квітня 2001 року ВРУ був прийнятий новий Кримінальний кодекс України, який вступив в дію 1 вересня 2001 року. Кримінальний кодекс розділений на Загальну і Особливу частини. Загальна частина передбачає норми, в яких виражені завдання КК України. Особлива частина визначає кримінальну відповідальність за окремі злочини і покарання до осіб, які їх вчинили. Кримінальний кодекс України МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 6

Джерела кримінального права України: Конституція України; ррішення Конституційного Суду України про неконституційність кримінальних законів або норм; укладені і належним чином ратифіковані Україною міжнародні договори; Кримінальний кодекс України. МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 7

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 8

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 9

Перегляд відеороліків МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 10

Метод “Мікрофон” Фрагменти якого поняття зображені на фото та у відеороліках? МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 11

Злочин - суспільно небезпечне протиправне діяння (дія чи бездіяльність), яке скоєне суб'єктом злочину (тобто, особою, яка може нести за нього відповідальність), передбачене Кримінальним кодексом України МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 12

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 13

Склад злочину - це сукупність встановлених кримінальним законом об'єктивних і суб'єктивних ознак, які характеризують злочин. МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 14

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 15

Умисел Прямий Непрямий Необережність Злочинна самовпевненість Злочинна недбалість Ознаки суб'єктивної сторони злочину: МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 16

Місце Певна територія, де відбувається суспільно небезпечне діяння і настають його суспільно небезпечні наслідки. Час Обстановка Засоби Способи Певний відрізок часу, протягом якого відбувається суспільно небезпечне діяння. Конкретні умови, за яких вчиняється злочин. Предмети матеріального світу, що застосовуються злочинцем при вчинені суспільно небезпечного діяння. Сукупність прийомів та методів, що використовуються при вчинені злочину. Ознаки об'єктивної сторони злочину: МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 17

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 18

Співучасть - це умисна спільна участь двох чи більше осіб у вчиненні злочину. 1. Співучасть є тільки там, де у вчиненні злочину беруть участь хоча б дві особи. 2. Співучасть - це спільна діяльність. 3. Всі особи, які беруть участь у злочині, діють умисно. Співучасть у вчиненні злочину МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 19

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 20

ознайомитися зі ст. 11 ККУ (стор. 147 та стор. 64-65 підручника); визначити, що спільного та відмінного у визначеннях злочину та правопорушення Робота в групах І група – МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 21

ознайомитися зі ст. 14-16 ККУ (стор. 147-148 підручника); порівняти готування до злочину та замах на злочин. Навести приклади незакінчених злочинів. ІІ група – МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 22

ознайомитися зі ст. 14-16, 68 ККУ (стор. 148 підручника); порівняти відповідальність за готування до злочину та замах на злочин. ІІІ група – МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 23

ознайомитися з п.3 (стор. 148 підручника); визначити передбачені законом види співучасті. Опрацювати статтю про скоєння злочину у Галицинівці, проаналізувати її, назвавши види співучасників ІV група – МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 24

МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 25

Розв’язування юридичних задач Робота в групах МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 26

Вставте слова: … - це система юридичних норм, якими визначаються основи кримінальної відповідальності. Джерелом кримінального права є … … …. … - це передбачене Кримінальним кодексом суспільно небезпечне винне діяння. Стадії вчинення злочину – це … …. Рефлексія МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 27

Кримінальне право - це система юридичних норм, якими визначаються основи кримінальної відповідальності. Джерелом кримінального права є Кримінальний кодекс України. Злочин - це передбачене Кримінальним кодексом суспільно небезпечне винне діяння. Стадії вчинення злочину – це певні етапи його здійснення, етапи реалізації умислу на здійснення злочину. Відповіді: МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 28

аа Протягом уроку я мав змогу повторити…. Новим для мене стало … Особливо сподобалось… Не сподобалось …. Для себе я зробив такі висновки …. Підсумок уроку. Прийом “Відкритий мікрофон” МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Слайд № 29

Параграф №20. Виконати “Перевірте себе” (усно) стор. 149 завдання 1-9 –на середній рівень завдання 1-12 - на достатній рівень завдання 1-13 - на високий рівень Уважно продивитись телепередачі: “Новини”, “Надзвичайні новини”,” Критична точка” тощо та відібрати ситуації щодо злочинів, учинених неповнолітніми та проти непвнолітніх. Домашнє завдання МЗОШ №29,Грицюк Л.А.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
презентація
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Правознавство
 • Клас
  10 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  129
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  1
 • Номер матеріала
  PW571729
 • Вподобань
  0
Курс:«Створення та ведення власного блогу на платформі WordPress»
Левченко Ірина Михайлівна
24 години
1200 грн
360 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №PW571729
За публікацію цієї методичної розробки Садова Ганна Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №PW571729
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти