Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Корекція як один із основних напрямів роботи психолога закладу освіти
»
Взяти участь Всі події

Єгорова Світлана. 2022 р. Натюрморт на чорному склі.

pdf

Образотворче мистецтво

Для кого: 10 Клас, Дорослі

20.06.2022

38

2

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Натюрморт на чорному склі – підсумкова річна робота з живопису на 1 курсі художньго коледжу. Це складний натюрморт з предметів побуту різних по фактурі і кольору, зі складками тканини. Окрім звичайних учбових завдань, які необхідно завжди враховувати в живопису учбового натюрморту, тут є завдання побудови перспективи відображення і передача кольором глибини відображення. При цьому робимо порівняльний аналіз тонально-колірних відносин натюрморту і його відображення.
Подібна робота здійснима лише після низки завдань з перспективної побудови, коли учні вже засвоїли закони перспективи ї вивчили їх на пам’ять.
Необхідне це завдання для грамотного виконання етюдів природи, де є відображення на водної гладі. Наприклад, на літній пленерної практиці, де є завдання створити етюди на різний стан природи, особливо дощова погода або після дощу. Само тоді ми можемо спостерігати відображення у воді. И також, коли потрібно побудувати відображення в річці, озері, морі і інших водоймах.

Нещодавно завантажили