Олексій прокидається. Ще так рано!
До школи йому йти аж о 8 годині, але він
чомусь сьогодні дуже радісний і прокинувся раніше, ніж зазвичай. Чому?*
До кімнати заглядає мама.
— Олексію! Ти вже прокинувся! Чому б
тобі не почистити зуби й одягнутися?
Вона відчиняє його шафу з одягом і запитує:
— Хочеш, зберу тобі одяг на сьогодні?
Мама дістає для хлопчика шкарпетки, але
саме ці шкарпетки він не любить — від
них у нього сверблячка.
— Ні! Я сам! — каже Олексій.*
— От і чудово, — каже мама.
Олексій перериває всю шафу, аж доки знаходить свої улюблені джинси й футболку.




















