Діти миттєво набувають поганих звичок. Малюка не потрібно їх навчати. Варто дитині щось десь побачити чи почути, вона відразу навчається негативного, швидко повторює та запам’ятовує. Натомість корисних звичок дітей потрібно навчати змалечку. І робити це необхідно батькам, адже в дитячому садочку та школі вихователі й викладачі самостійно не впораються. До того ж, деяких звичок неможливо навчити в навчальних закладах, для цього потрібні особливі умови — щаслива родина.
Якщо мити руки перед їдою та складати речі до шафи дитина зможе навчитися вдома та в дитячому садочку, а витирати дошку — у школі, то думати позитивно та піклуватися про близьких, любити та радіти життю зможуть навчити її лише батьки в щасливій сім’ї.



