Метою виховної години є розширення і поглиблення поняття громадянськості, формування в учнів правової свідомості, усвідомлення ролі закону в житті людини та суспільства; розвивати відповідальне ставлення до власних вчинків, виховувати переконання в необхідності дотримання законів як основи безпечного та справедливого співжиття.














