Сьогодні діти , у нашому класі свято! Ми відзначаємо День дружби. В усі часи дружба вважалася великою цінністю. Наша мета - Поглибити і розширити уявлення дітей про дружбу, сприяти формуванню культури спілкування та дружнього колективу в класі, виховувати любов, повагу толерантність і шанобливе ставлення до друзів.












