Спілкування без насильства і маніпуляцій…Мабуть кожен з нас стикаєтьсяіз ситуаціями, колипід впливомнаполегливихумовлянь, загроз, або переживаючипочуттястраху, повини, безпорадності, ми діємовсуперечсвоєїволі. Післяцьоговиникаєвідчуття, що насобдурили. Ми відчуваєморозчарування, досаду, втратуенергії і сил…



