Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Практикум зі створення вебквесту: від розробки до впровадження
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Видошукач, спостереження в природі "Їстівні та отруйні гриби"

zip

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

26.06.2022

79

1

0

Вміст матеріалу:

zip
їстівні гриби.zip
4,7 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: спонукати дітей до пошуково-дослідницької роботи в природі, розвивати уміння обстежувати обʼєкти за допомогою зору та ігрового шаблону із видошукачем; розширювати знання дітей про розмаїття грибів, смертельну небезпеку окремих; розвивати уміння порівнювати та знаходити обʼєкт серед запропонованих варіантів; закріплювати знання про гриби, їх особливі зовнішні відмінності одне від одного – колір, розмір, ніжка, липка шапка, вкраплення, цятки і т.п.; збагачувати словниковий запас дітей назвами грибів: білий гриб (боровик), лисичка, підберезник, маслюк, опеньки, мухомор, бліда поганка та інші; виховувати особисту безпеку, екологічну свідомість; сприяти здатності помічати красу природи та емоційно реагувати на неї.

Рекомендації: заламінуйте та виріжте центр. Також можна розмістити на картоні, та прикріпити паличку, для зручності. За допомогою отвору, діти можуть робити спостереження та знаходити відповідні види грибів.

Нещодавно завантажили