Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Cтворення лепбуку: етапи, способи, інструменти
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Видошукач, спостереження в природі "Які квіти в саду? Літо"

zip

Дошкілля

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дошкільнята (4-5 років), Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас, 12 Клас, Дорослі

14.06.2022

170

0

0

Вміст матеріалу:

zip
Новый точечный рисунок (2).zip
8,6 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Мета: спонукати дітей до пошуково-дослідницької роботи в природі, розвивати уміння обстежувати обʼєкти за допомогою зору та ігрового шаблону із видошукачем; розширювати знання дітей про розмаїття світу рослин, зокрема літні квіти; розвивати уміння порівнювати та знаходити обʼєкт серед запропонованих варіантів; закріплювати знання про квіти, їх особливі відмінності – розмір, листя, колір суцвіття; збагачувати словниковий запас дітей назвами літніх квітів: флокс, мак, маргаритка, календула, ромашка, півники, волошка, дзвоник, соняшник, мальва, гвоздика, люпин, рудбекія, жоржина, космея, лаванда, троянда, ехінацея, гортензія, лілея; сприяти здатності помічати красу природи та емоційно реагувати на неї; виховувати екологічну свідомість, любов до природи.

Рекомендації: заламінуйте та виріжте центр. Також можна розмістити на картоні, та прикріпити паличку, для зручності. За допомогою отвору, діти можуть робити спостереження та знаходити відповідні види квітів у саду та полі.