Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
М’які навички як основа організації якісного освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події

Вступ до астрономії (із детальним підтвердженням фактів)

pdf

Астрономія

Для кого: 11 Клас

21.02.2022

113

4

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Астрономія – це наука яка вивчає усі об’єкти, які розташовані за межами Землі.

1 астрономічна одиниця (а.о.) = 149 597 870 700 м – це є середня відстань від Землі до Сонця.

Першою на вечірньому небосхилу з’являється та останньою зникає планета Венера. Ця планета є найближчою до Землі. Венера тільки трохи менша за Землю. Сонячна доба на планеті триває 117 земних діб. Атмосфера Венери с складається із 97 % вуглекислого газу. Хмари Венери складаються з діоксиду сірки та крапель сірчаної кислоти (це і є причиною того, що небо на Венері оранжеве). Поверхня Венери розжарені до температури +470°С, при атмосферному тиску у 32 рази більший чим на Землі. Тому усі 19 АМС на самій Венері проіснували не більше 127 хвилин. Поверхня планети переважно рівнинна та вкрита лавою. Опис досліджень діючих вулканів Венери опубліковано в науковому журналі «Nature Geoscience».

На території України Григоріанський календар був уведений з 1918 року, була введена поправка в 13 діб: після 31 січня 1918 відразу настало 14 лютого 1918. Надзвичайно точними є атомні годинники які дають похибку в 1 секунду за мільйон років, їх використовують у обсерваторіях та лабораторіях служб часу.