Вправи для рефлексії на уроці — це коли ви разом з учнями думаєте про те, що вони вивчили, як вони це зробили і що можна покращити. Це не просто переказ матеріалу, а глибокий аналіз своїх почуттів, труднощів та успіхів, своєрідне підведення підсумків. Ці вправи допомагають учням не просто запам'ятати матеріал, а й зрозуміти його, відчути свою роль у навчальному процесі та розвинути навички самоаналізу.
Матеріал поданий як презентація з анімованими слайдами, кожен слайд якої легко імпортується в навчальну презентацію. Додатково слайди презентації подані в форматі jpeg для друку (за потребою).
Відеозразок тут:



























