Вправа "Посмішка" - це вправа , яка ґрунтується на аналізу образи та сприяє тому , щоб проаналізувати , розібратися в собі , а саме : в своїх емоція , почуттях ; та пробачити .
Виконання : вправу можна виконувати як з психологом , так і самому ; потрібно прочитати та доповнити речення , можна це робити в усній формі або ж письмово .











