Вказівник дистанційного уроку з музичного мистецтва на тему «Електронна музика»

Опис документу:
Під дистанційним навчанням розуміється індивідуалізований процес передання і засвоєння знань, умінь, навичок і способів пізнавальної діяльності людини, який відбувається за опосередкованої взаємодії віддалених один від одного учасників навчання у спеціалізованому середовищі, яке створене на основі сучасних психолого-педагогічних та інформаційно-комунікаційних технологій

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Тема: Електронна музика.

Сьогодні на уроці ми познайомимося з електронною музикою, з сучасними електронними музичними інструментами.

Електронна музика — це термін, що позначає музику, створену з використанням електронного устаткування (синтезаторів, семплерів комп’ютерів і драм-машин).

Ера електронної музики

Електронна музика тісно пов’язана і є своєрідним продовженням звукозапису. Із самого початку електронна музика увійшла до найбільш авангардних течій мистецтва XX століття. У 1926 році в Нью-Йорку вперше відбулася радіотрансляція поліфонічного електроінструменту «Піанорад». Творці власне електронної музики працювали над штучною електричною генерацією звуку, його

перетвореннями та організацією в цілісні музичні твори. Першою значною композицією цього напрямку стали твори К. Штокгаузена, що є найвидатнішим творцем німецької електронної музики.

У 1950-х роках відкриваються музичні студії, які застосовували в музиці світлові ефекти та фотознімки. У 1970-х роках електронна музика входить до масової культури.У 1980-х роках техно та хауз відкриють епоху танцювальної електронної музики. У ній ритми значно швидші й точніші за ритми традиційних ударних інструментів. Ця музика створювалася для танцювальних клубів. Серед найвідоміших ді-джеїв (авторів танцювальної електронної музики) — Tiesto, Paul van Dyk, BT, Armin van Buuren тощо.

Із розвитком комп'ютерних технологій починають створювати музику за допомогою комп'ютерів.

У XXI столітті електронна музика продовжує динамічно розвиватися. Клубну музику можна часто зустріти в композиціях сучасних поп- та хіп-хоп виконавців.

Кейко Мацуї — японська піаністка і композитор, яка виконує музику встилі нью-ейдж. Ця музика рідко порушує проблеми реального світу, але споглядає світ ідеалізований. Така музика часто використовується для релаксацій і звернена до живої природи і національної культури.

Слухаемо музику: Keiko Matsui - Tears of the Ocean

https://www.youtube.com/watch?v=XQsRym7wBZ4

Гурт «Space» - «Just Blue» (1978) «Space» - французький гурт, який виконує музику в жанрі космічної електронної музики та диско. Гурт був створений в 1977 році Дідьє Маруані, Роланом Романеллі і Янніком Топом. У ранній період музиканти підкреслювали фантастичність музики та виступали в костюмах, схожих на скафандри.

Слухаємо музику: Space - Just Blue (1978) https://www.youtube.com/watch?v=StlGAIOywLY

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»