Завжди важко проводжати у доросле життя своїх вихованців. Хочеться сказати найважливіше, найголовніше, побажати щасливої долі. Дуже часто такі промови не обходяться без сліз. Тому я вирішила трохи покреативити і у 58 років заспівати шкільний реп, щоб не так сумно випускникам було прощатися зі школю.












