Колеги! Сподіваюся, у нас буде Свято Знань в цьому році!
Пропоную свій варіант виступу першої вчительки на святі Першого дзвоника. Текст авторський повністю, лаконічний, без води, "не заїжджений", зі словами побажання і підтримки для першачків та їхніх батьків. У форматі Word із можливістю редагувати.