Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Практика реалізації інтегративного підходу до навчання учнів мовно-літературної освітньої галузі
»
Взяти участь Всі події

Військово-патріотична гра "Козацький гарт"

docx

Виховна робота

Для кого: 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

15.08.2022

53

4

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Сценарій військово-патріотичної гри

«Козацький гарт»

  1. Позивні свята)

відеоролик

Вед: Доброго дня, любі друзі, майбутні захисники України! Сьогодні у цей чудовий день ми святкуємо одночасно три великих свята: Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України! Тож, 14-го жовтня ми урочисто вшановуємо всіх, хто носить почесне і високе звання «Захисник України» - від сивочолих ветеранів до молодих патріотів, котрі у ці дні боронять нашу рідну землю на сході країни. Вітаємо вас, наші захисники зі святом та бажаємо незламної волі та мужності, надійного тилу, міцного здоров’я та мирного і щасливого майбутнього кожному з нас, нашим рідним, усій Україні.

Дніпро – місто козацької слави. Діївка - місце, в якому жив і діяв один з найдосвідченіших козацьких старшин Максим Дій.

Сьогодні козак - не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак - це передусім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!