Останній дзвоник.
«Український віночок »
(01.фанфари)
Вед. Усміхається весело травень,
Бо скінчилась навчальна пора,
І зібралась на дзвоник останній
Вся весела шкільна дітвора.
Всім заправляє час, його нестримний вітер
Відносить наші дні на тисячі доріг.
Та в кінці травня ми беремо квіти,
Несемо в школу їх, як оберіг.
Добрий ранок, шкільна родино! Вітаємо Вас, дорогі вчителі, поважні гості, шановні батьки і галасливе школярство! Сьогодні в нашій школі радісне і одночасно сумне свято – свято «Останнього дзвоника». Він продзвенить, для нас, констатуючи той факт, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими.
Вед. Нехай же буде свято на славу!
Увага всі! Лунає Гімн держави!
(02.Гімн України)

