Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

Виховний захід до Дня Збройних Сил України. Нумо, хлопці!

Захист Вітчизни

Для кого: 8 Клас, 9 Клас

17.03.2020

231

0

0

Опис документу:
Розвивати фізичні якості, використовувати набуті навички в нестандартних ситуаціях практичної діяльності; формувати стійкий інтерес до фізичної культури, використовуючи позитивний емоційний стан; виховувати любов і патріотизм до Збройних Сил України; пропагувати здоровий спосіб життя.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Нумо, хлопці!

(Спортивно-розважальне свято для 8-9 класів)

Мета заходу: розвивати фізичні якості, використовувати набуті навички в нестандартних ситуаціях практичної діяльності; формувати стійкий інтерес до фізичної культури, використовуючи позитивний емоційний стан; виховувати любов і патріотизм до Збройних Сил України; пропагувати здоровий спосіб життя.

Хід заходу

 • Доброго дня, дорогі учасники, учителі та гості! Ми раді вітати вас у нашій залі! Стало доброю традицією проводити свято “Нумо, хломпці! до Дня збройних сил України. Ось і сьогодні ми зібралися на свято сили,мужності, швидкості та винахідливості.

Звання високе чоловік,

І захисник людського роду.

Несіть ви гордо з віку в вік,

Славні мужі мого народу.

Ми з святом вітаємо солдатським, І бачити хочемо вас тільки у штатським. Якщо вже у формі, то тільки спортивній, Для бігу,футболу, в роботі активній

Ми ж прийшли сюди сьогодні

Щоб запеклий бій вести.

Тільки ні – не кулаками,

А в веселій, дружній грі.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це обов’язок тих хто живе на ній, хто користується її дарами. Виконуючи цей почесний обов’язок, ідуть юнаки і дівчата служити в армію, щоб берегти мир і спокій своєї Батьківщини, стояти на сторожі її інтересів. Нелегкою є військова служба. Це ранні підйоми, багатокілометрові пробіжки і армійська дисципліна.

Ми сьогодні проведемо змагання, у якому учні продемонструють свої знання та вміння в швидкості, силі, винахідливості. За правилами гри переможе команда, яка отримає найбільшу кількість балів. Ми бажаємо успіхів учасникам гри!

 1. Естафета: “Солдатська” за сигналом учителя, командам треба роззутись і взутись. Виграє та команда, яка це зробить швидко.

 2. Естафета: Крабвихідне положення присід, руки за спиною – упор, м’яч лежить на животі, за командою іти до фінішу лицем назад спиною.

 3. Естафета: ”Рибальство” малий мяч прив’язаний до вудки (Гімнастична палиця) за сигналом перший учасник команди біжить до вудки, бере її і м’ячем треба вцілити в відро, відстань до відра 3-4м.(одна спроба) учасник повертається до команди, передає естафету іншому. Виграє та команда, яка більше наловила риби, тобто влучила в відро.

 4. Естафета: ”Снайпер команди шикуються по три, двоє руки в замок,третій сідає на руки і тримає в руках м’яч. За сигналом команди рухаються до фінішу, треба м’ячем влучити в ціль (на стіні намальоване коло) дається одна спроба.

 5. Естафета: ”Радист” на фініші за гімнастичну драбину,прив’язана мотузка,намотана на палицю, за сигналом перший учасник біжить до драбини бере палицю і розмотує мотузку, біжить до команди, віддає естафету,другий учасник – намотує мотузку на палиці. Виграє команда, яка це завдання виконає правильно і швидше.

 6. Естафета: ”Умілі рукина фініші лежать гудзики (гудзики можна зробити з пінопласту, а голку з палички) і голка, довжина нитки 3-4 м. за сигналом перший учасник біжить до гудзика і робить одне пришивання.

Журі підбиває підсумки попередніх естафет.

 1. Естафета: “Секретний пакет командам дають папір з питаннями та ручкою, за одну хвилину треба дати відповіді.

 1. Що таке КПП? (Контрольно пропускний пункт)

 2. Що більше за чисельністю військово службовців: рота чи полк? (полк)

 3. Клятва на вірність народу України? (присяга)

 4. У скільки років призивають до армії? (18р.)

 5. Дура на війні? (куля)

 6. Смугаста сорочка? (Тільник)

 7. Цариця полів? (Піхота)

 8. Боєць невидимого фронту? (Розвідник)

 9. На війні – язик? (Полонений)

10) Краще не зустрічатися на самовольці? (Патруль)

11) Солдатський будинок? (Казарма)

12) Стукач (Барабанщик)

8) Естафета: ”Стрибунець По черзі команди стрибають в довжину спиною. Хто далі стрибне.

9) Естафета: “Силачі На ногу положити набивний мяч (3 кг.) і кинути вперед як найдалі, виконує вся команда по черзі, додаються метри всієї команди, виграє та команда яка сумарно кинула м’яч найдалі.

Журі підбиває підсумки естафет.

10) Естафета: ”Вогнева підготовка” Кожний учасник змагань має подолати 5-метрову зону по пластунськи і кинути малий м’яч лежачи в обруч, і повернутися назад, передаючи естафету. Перемагає команда, яка фінішувала першою і закинула м’ячів у обруч.

11) Конкурс: Капітанський сісти на стілець (спинка стільця збоку) руками за стілець не триматись підняти прямі ноги в гору і прочитати якомога більше слів.

Слово для підбиття підсумків, визначення переможців і нагородження надається журі.

Щоб здоровим бути – завжди памятай:

Не сумуй, не сердься, а ходи й співай.

Рівномірно м’язи й мозок навантаж.

Сам роби все – не чекай, що зробить ”паж”.

Добрим будь – допоможи, як змога є.

Не вагайся, коли треба дать своє.

Якщо зробиш так – спаде тягар з душі.

Все роби з любов’ю, не гріши.

А чи труд втомив тебе, чи путь,-

Про фізичні вправи не забудь.

Відпочинок повний буде лиш тоді,

Коли тіло вимете в воді.

Походи навіть побігай босоніш,

Смажене і жирне меньше їж,

Більше овочів і фруктів споживай,

Вдосталь спи, але ранесенько вставай.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.