Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Мандалотерапія як універсальний засіб гармонізації емоційного стану учасників освітнього процесу
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Відомості про мовлення. Повторення й поглиблення вивченого про текст, його структурні особливості, мовні засоби зв’язку речень у тексті. Мікротема тексту (практично)

zip

Українська мова

Для кого: 7 Клас

26.09.2022

104

1

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 18 сторінок

zip
2. Відомості про мовлення.zip
2,0 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Тема. Відомості про мовлення. Повторення й поглиблення вивченого про текст, його структурні особливості, мовні засоби зв’язку речень у тексті. Мікротема тексту (практично)

Мета:

повторити вивчений матеріал про текст, його основні структурні особливості; удосконалювати вміння визначати мовні мовні засоби міжфразового зв’зку в тексті; розташовувати речення в логічній послідовності; визначати тему й основну думку текстів; складати тексти різних типів мовлення; розвивати логічне мислення, мовлення; виховувати шанобливе ставлення до символів України – верби, калини.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.

Нещодавно завантажили
Рекомендуємо