Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Настільно-друковані ігри у роботі з дітьми з ООП
»
Взяти участь Всі події

Відеопрезентація до твору Оксани Іваненко "Няв-няв" (художня література)

pptx

Дошкільна освіта

Для кого: Дошкільнята (3-4 роки), Дорослі

04.12.2022

24

1

0

Вміст матеріалу:

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

відеопрезентація до заняття з художньої літератури за твором Оксани Іваненко "Няв-няв"

Програмовий зміст.

Освітні завдання: учити дітей уважно слухати художній твір, переказувати зміст твору за запитаннями вихователя; закріпити назви свійських тварин та птахів – зовнішній вигляд, характер харчування, вправляти малят у назвах їхніх дитинчат. Знайомити з узагальненням – «свійські тварини», вчити класифікувати за цією ознакою, підвести дітей до розуміння того, що свійські тварини та птахи потребують людського піклування, вони наші друзі та годувальники, без яких наше життя було б не таким цікавим, яскравим, радісним; формувати у дітей інтерес до театральної гри, бажання брати в ній участь.

Розвивати вміння творчі здібності, фантазію та комунікативні якості. Заохочувати вихованців до виконання творчих завдань.

Виховувати: доброту, ввічливість, щирість, бажання допомагати іншим, працелюбність, бажання слухати твори українських дитячих письменників, вступати у спілкування з однолітками, співпрацювати з іншими дітьми в колективній діяльності.

Корекційні завдання: активізувати зорові функції, зміцнювати окорухові м’язи. Розвивати загальну моторику рук, орієнтацію в просторі, зорове і кольорове сприйняття, просліджуючу функцію зору в процесі використання мультимедійної презентації. Коригувати окремі сторони психічної діяльності (уваги, мислення, сприймання, пам’ять).

Мовленнєві завдання: вчити чітко вимовляти та утворювати слова за допомогою суфіксів, правильно будувати прості речення. Вдосконалювати граматичну правильність усного мовлення. Розвивати артикуляційний апарат, мовне дихання, пам’ять, інтонаційну виразність мови, зв’язне мовлення, вміння слухати розповіді однолітків.

Нещодавно завантажили