Цей відеоролик створено разом з учнями 3 класу на уроках літературного читання по темі "Їхала зима" за Петром Бондарчуком. Його можна викорустовувати на уроках позакласного читання та виховних заходах. Цей ролик приймав участь у шкільному конкурсі створення анімації.











