Спробуйте урізноманітнити процес оцінювання за допогою "Веселих квітів". Перед початком оцінювання оголосіть критерії за якими учні мають здійснити самооцінювання/взаємооцінювання. Далі учень обирає відповідно за поставленими критеріями колір квітки та прикріплює стікер зі своїм іменем або декоративну прищепку. Якщо квіти заламінувати, учні можуть маркером/фломастером ставити позначку безпосередньо на самій квітці.
Автор "Кольорового оцінювання" Тетяна Гребенюк https://www.facebook.com/groups/1541621869474395/permalink/2968176823485552/














