Вернісаж самопізнання "Малювання бульбашками"

Опис документу:
Сьогодні ми поглянемо на досить звичні, прості речі абсолютно з іншого боку. Йтиметься про мильні бульбашки, а саме, про малювання з їх допомогою. Це може бути що завгодно, наприклад, як фоном, так і самодостатньою картиною. Отже на занятті ми: - створимо фактури з мильних бульбашок; - знайдемо тематичний малюнок на фактурі; - проаналізуємо виконану роботу. Практичний психолог Ляхова Наталія Вікторівна Люботинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 м.Люботина

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вернісаж самопізнання

«Малювання бульбашками»

арт-терапія

Мета:

- вихід негативу в адекватних формах;
- опрацювати свої почуття і думки;
- навчитися самоконтролю;
- розвинути творчі здібності;
- підвищити самооцінку;
- розвивати творчі та пізнавальні навички.

Матеріал: різні форми з мильними бульбашками, папір формату А3, А4, фарба, , серветки, олівці, фломастери.

Будимо знайомі

Арт-терапія це вид психотерапії та психологічної корекції, заснований на мистецтві та творчості.

Хід вправи

 1. Вступ

Малювання красивих малюнків мильними бульбашками -досить незвичайний, але дуже цікавий вид мистецтва. В цілому, має величезну кількість переваг.

Напевно, немає на світі жодної дитини, яка б не любила або ж йому просто не подобалося гратися з мильними бульбашками. В принципі, їх можна вважати одним із символів дитинства. Не завжди в будинку можна знайти мильні бульбашки, тому самостійно придумувати щось аналогічне можна легко. Для цього достатньо мати при собі воду і мило.

Сьогодні ми поглянемо на досить звичні, прості речі абсолютно з іншого боку. Йтиметься про мильних бульбашках, а саме, про малювання з їх допомогою. Це може бути що завгодно, наприклад, як фоном, так і самодостатньою картиною. Також, завдяки їм можна прикрасити інтер'єр вашого будинку, що зробить його більш свіжим і по-справжньому літнім.

Отже на занятті ми:

 • створимо фактури з мильних бульбашок;

 • знайдемо тематичний малюнок на фактурі;

 • проаналізуємо виконану роботу.

 1. Для кожного з Вас приготовлена соломинка, якою можна підняти пінку на мильних бульбашках. Ви маєте можливість обирати розмір та колір вашого малюнку. Від маленьких до великих.

 2. Для отримання якісного відтиску, створіть пінку за допомогою соломинки і швидко опустіть та підніміть аркуш на мильні бульбашки. Можна створювати малюнок на декількох кольорах або лише з одного.

 3. Даємо час висохнути нашій фактурі. Розглянемо можливість використання. Мозковий штурм: де можна використати дану фактуру.

 4. Розглянемо отриманий візерунок і знайдемо чіткий малюнок. Це можуть бути квіти, тварини споруди та інше. Що перше впало в око може вас характеризувати. Отже чи можна охарактеризувати Вас малюнком, що ви бачите і чому?

Практичний психолог Ляхова Н.В

 • 19.01.2020
 • Психологія
 • Дошкільнята, 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, Дорослі
 • Ілюстрації
 • 131
 • 0
 • 4
 • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
1
міс.
3
0
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!