Мета:
- навчальна: ознайомити учнів з
конституційно – правовим статусом
державних органів;
- розвиваюча: формувати вміння
аналітично – синтетичної розумової
діяльності до самоосвіти і саморозвитку;
- виховна: виховувати в учнів повагу до
державних органів України































