Мета:
- навчальна: ознайомити учнів з конституційно – правовим статусом державних органів;
- розвиваюча: формувати вміння аналітично – синтетичної розумової діяльності до самоосвіти і саморозвитку;
- виховна: виховувати в учнів повагу до державних органів України













