"ВЕЛИКА МОРСЬКА ПРИГОДА"

Опис документу:
Гра на морську тематику

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

ВЕЛИКА МОРСЬКА ПРИГОДА

"Свистати всіх нагору!"

Врунгель: Для того, щоб стати справжнім моряком і вийти в море, екіпажі кораблів табору «Лідер» мають показати свою силу, спритність і кмітливість. «Свистати всіх нагору! Увага-увага! Я, гроза південних морів і океанів, капітан Врунгель, прийшов (а моряки не плавають, а ХОДЯТЬ!) сюди на своєму кораблі «Біда», щоб перевірити: чи готові ви, відважні мореплавці, вийти в море. Складність і небезпека підстерігають вас, але я впевнений, що ви з честю подолаєте їх! »

1.Презентація команд:

2. Водний конкурс.

Кожна команда отримує тазик з водою, в якому плаває паперовий кораблик. Кожен учасник по черзі дме на кораблик в тазику, щоб він доплив до протилежного берега. Виграє команда, учасники якої впораються із завданням швидше.

Часове обмеження: 10 хвилин.

3. Малюємо корабель.

Видти кожній команді по аркушу ватману. Нехай діти намалюють свій корабель з закритими очима і напишуть назву.

Часове обмеження: 10-15 хвилин.

4. Конкурс морської пісні.

Кожна команда згадує як можна більше пісень, пов'язану з морем. І, звичайно ж, виконує їх.

Тимчасове обмеження: 10 хвилин.

5. Конкурс сухопутних плавців.

Позначте старт і фініш для кожної команди.Учасник естафети повинен начепити окуляри для плавання і швидко пересуватися, роблячи рукою плавальні рухи (спочатку покажіть їх дітям). Чим більше смішні будуть руху, тим краще.

Часове обмеження: 10 хвилин.

6. Пантоміма. Завдання: продати щось на пляжі. Ну, природно, говорити не можна, і нехай спочатку глядачі зрозуміють, що ви взагалі продаєте. Цікаво, як ви покажете і поясніть, що продаєте морозиво, або гарячу кукурудзу, чи креветки. Пробуйте, сміху буде багато.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!