Вчимося малювати олівцем поетапно. Матеріал для уроку.

Опис документу:
Вчимося малювати олівцем поетапно. Матеріал для уроку. У гармонійному розвитку людини малювання відіграє важливу роль: вчить розуміти мистецтво, розкриває творчі здібності, розвиває уяву та просторове мислення. Навіть за допомогою простого олівця можна створити зображення, які будуть викликати захоплення у оточуючих.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Вчимося малювати з дітьми.

Кожна людина коли-небудь намагалася що-небудь малювати. Але, на жаль, не у всіх (і я в тому числі) є талант до малювання шедеврів. І якщо ви з дітьми хочете просто і швидко навчитися малювати природу, квіти, тварин і птахів, людей, транспорт та інші картинки, то вам на допомогу прийде моя підбірка. За покроковими інструкціями ви зможете намалювати з дітьми все, що завгодно, головне зрозуміти основні принципи малювання.

У гармонійному розвитку людини малювання відіграє важливу роль: вчить розуміти мистецтво, розкриває творчі здібності, розвиває уяву та просторове мислення. Навіть за допомогою простого олівця можна створити зображення, які будуть викликати захоплення у оточуючих. Творчість дає можливість виплеснути на папір свої емоції, висловити своє почуття прекрасного художніми методами.

Малювання — заняття, яке є улюбленим для багатьох малюків! Деякі діти настільки захоплені процесом, малюючи олівцем, що годинами не встають з-за столу. Інші ж просять батьків допомогти намалювати що-небудь. Найчастіше їм подобаються тварини — кішки, собаки. Тут батьки відразу починають згадувати навички, отримані в школі на уроках , намагаються застосувати всі свої знання і вміння, що часто не приводить до успіху. У підсумку на аркуші з’являється незрозуміла фігура, що нагадує чи то собаку чи кішку, то бегемота. Вихід один — навчитися малювати тварин.

У матеріалах зібрані поетапні уроки малюнка олівцем для дітей. За цими простими схемами, можна легко намалювати рослинку і тваринку.

  • 31.07.2019
  • Образотворче мистецтво
  • 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас
  • Інші методичні матеріали
  • 2637
  • 0
  • 150
  • Стежити

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з МАТЕМАТИКИ залишилося:
0
3
міс.
0
3
дн.
1
5
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!