Свято складається з двох частин:
І частина: перегляд відеофільма, в якому вихователі і вихованці груп "Калинонька" і "Світлячки" розкажуть про творчі і освітні досягнення, про життя груп.
ІІ частина – це спілкування у вайбер-групах, в ході якого всі учасники освітньо-виховного процесу: діти, педагоги, батьки, працівники закладу запрошуються до привітань і поздоровлень з нагоди випускного свята (улюблені вірші, слова вітання, вітальні фото-відеолистівки, напутні слова)













