Пропоную авторський комплект із 15 інтерактивних презентацій курсу «Мистецтво» для 4 класу — усі уроки II семестру в одному пакеті зі знижкою. Кожна презентація розроблена за єдиним стандартом: структурований візуальний матеріал, сучасне оформлення, послідовна подача змісту та елементи для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти. Комплект можна використовувати під час очного, дистанційного або змішаного навчання.
Комплект буде корисним учителям, які працюють за цим підручником, а також усім, хто шукає готовий наочний супровід до уроків «Мистецтво» у 4 класі на тривалий період.
У публікації використано навчальний зміст, що відповідає змісту підручника для 4 класу. Усі додані матеріали мають відповідати назві, опису та фактичному вмісту файлів у публікації.
Що входить до комплекту (II семестр, 15 уроків):
— Урок 13. Подорож до Німеччини та Австрії;
— Урок 14. Подорож до Німеччини та Австрії (продовження);
— Урок 15. Франція та Англія — країни палаців, театрів, музеїв;
— Урок 16. Франція та Англія — країни палаців, театрів, музеїв (продовження);
— Урок 17. Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії;
— Урок 18. Мандрівка до сонячної Італії та Іспанії (продовження);
— Урок 19. Скандинавія — суворий і загадковий край;
— Урок 20. Скандинавія — суворий і загадковий край (продовження);
— Урок 21. Мистецькі візерунки з теплих країв;
— Урок 22. Мистецькі візерунки з теплих країв (продовження);
— Урок 23. Східні мотиви;
— Урок 24. Східні мотиви (продовження);
— Урок 25. Ритми й кольори Америки та Африки;
— Урок 26. Ритми й кольори Америки та Африки (продовження);
— Урок 27. Місто майбутнього;