Пропоную авторський комплект із 12 інтерактивних презентацій курсу «Мистецтво» для 4 класу — усі уроки I семестру в одному пакеті зі знижкою. Кожна презентація розроблена за єдиним стандартом: структурований візуальний матеріал, сучасне оформлення, послідовна подача змісту та елементи для активізації пізнавальної діяльності здобувачів освіти. Комплект можна використовувати під час очного, дистанційного або змішаного навчання.
Комплект буде корисним учителям, які працюють за цим підручником, а також усім, хто шукає готовий наочний супровід до уроків «Мистецтво» у 4 класі на тривалий період.
У публікації використано навчальний зміст, що відповідає змісту підручника для 4 класу. Усі додані матеріали мають відповідати назві, опису та фактичному вмісту файлів у публікації.
Що входить до комплекту (I семестр, 12 уроків):
— Урок 1. Милуємося красою землі;
— Урок 2. Милуємося красою землі (продовження);
— Урок 3. Мистецтво крізь віки;
— Урок 4. Мистецтво крізь віки (продовження);
— Урок 5. Мистецтво та здоров'я;
— Урок 6. Мистецтво та здоров'я (продовження);
— Урок 7. У дружному слов'янському колі;
— Урок 8. У дружному слов’янському колі (продовження);
— Урок 9. На гостину до угорців, румунів і молдован;
— Урок 10. На гостину до угорців, румунів і молдован (продовження);
— Урок 11. Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків;
— Урок 12. Національні мотиви в мистецтві кримських татар та греків (продовження);