Цей урок я проводила як відкритий в атестаційний період. Метою уроку було повторити ознаки живої природи, назви вже вивчених груп тварин, їх істотні ознаки, ознайомлення з новими групами тварин. Під час уроку було проведено "Ранкове коло", хвилинку спостережень, групову роботу. Використано технолгії формувального оцінювання: самооцінювання, взаємооцінювання, здоров`язберігаючі технології, складено ментальну карту "Групи тварин". В кінці уроку проведено вправу "Незакінчене речення", рефлексію. Урок вийшов цікавим, динамічним, пізнавальним.














