і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Взяти участь
Поспішайте взяти участь у вебінарі Арт-терапія в роботі з підлітками і старшокласниками. Шлях до мети
До початку вебінару залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Предмети »
  • Всеосвіта
  • Бібліотека
  • УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «Це повинен знати кожен»

УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «Це повинен знати кожен»

Перегляд
матеріалу
Отримати код

УРОК З БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ «Це повинен знати кожен»

ТЕМА

Це повинен знати кожен. Безпека в школі.

МЕТА

Розширювати знання учнів про правила поведінки в школі;

продовжувати формувати навички безпечної поведінки у спортивному залі, на сходах, під час ігор на перервах, на уроках праці;

прищеплювати відповідальність за свої вчинки перед собою і перед іншими.

ОБЛАДНАННЯ

«Камінчики небезпеки», мікрофон, Мудра Сова, таблиці з правилами роботи з ножицями, «крісло автора», повітряні кульки, малюнок Незнайки, лікаря Айболита.

ХІД УРОКУ

1. Організаційний момент

Вчитель

Хай вам ясно сонце світить у вікно щодня,

Хай сміється мирне небо і дивує світ,

А земля нехай дарує вам барвистий цвіт

Діти, давайте посміхнемося один одному й розпочнемо роботу.

2. Оголошення теми й мети уроку

Вчитель

Сьогодні наш урок незвичайної тематики. її допоможе прочитати квітка. А напрямок слів вказує стрілочка.

( Це повинен знати кожен )

Вчитель

Наш урок - це частинка тижня охорони праці. Сьогодні наша подорож у тиждень безпеки життєдіяльності здійсниться у нашій школі.

3. Робота над темою уроку

Складання асоціативного куща « Безпека життя в школі»

Вчитель

Сьогодні ми будемо говорити про безпеку в школі, повторювати правила поведінки в школі.

Вправа « Мікрофон»

  • Які правила поведінки вам відомі?

  • Чи дотримуєтесь ви Правил школяра?

  • Які правила для вас виконувати найважче7

Гра «Правила для учнів»

Вчитель читає, а учні виконують відповідні рухи.

Спитає вчитель-треба встати,

Дозволить сісти - тихо сядь,

Сказати хочеш - не шуми,

А тільки руку підійми.

У школі парту бережи,

І на парті не лежи.

Щоб урок минув не марно,

Треба сісти рівно, гарно.

Не базікати на уроках,

Як папуга чи сорока.

КАМІНЧИКИ НЕБЕЗПЕКИ Вчитель

Ось тут у нас розсипалися камінчики небезпеки. Чи пізнаєте ви їх?

Камінчики небезпеки

Вчитель

Ви дуже полюбляєте уроки труда.

Ось Мудра Сова попросила мене перевірити, чи вмієте ви відгадувати загадки.

  • Два кінця, два кільця, а посередині цвях. ( ножиці)

  • Біжить свинка, срібна спинка, а хвіст конопляний. ( Голка з ниткою )

Вчитель

Мудра Сова хоче нагадати вам правила НЕ :
НЕ відволікайте від роботи інших.

працюйте несправними інструментами.

грайтеся інструментами.

Вчитель

А ще тітонька Сова говорила мені, що ви знаєте правила роботи з інструментами на уроках труда.

Робота в парах

  • Вправа «Запам'ятай за 10 секунд».

  • Розкажіть один одному ці правила.

Вправа « Ланцюжок»

А тепер розповімо ці правила « ланцюжком».

реПреав



Вчитель

Школа - це не тільки лише класні кімнати і уроки. А це й ... (коридор.) Шкільний коридор - це улюблене місце « змагань» під час перерви.

Вправа «Продовж речення»

  • Після дзвоника виходжу на свіже повітря ... ( в коридор, на подвір'я школи ).

  • Не бігаю по коридору, ходжу ... (спокійно, не штовхаючись ).

  • Не смічу, поважаю працю ... ( чергових і техпрацівників ).

  • Не галасую, розмовляю ... ( спокійним голосом ).

  • Не ображаю менших, не сварюсь ... (із однокласниками ).

  • Якщо мені треба когось покликати, не кричатиму на весь клас, а ... ( підійду до нього).

Проблемна ситуація Питання

Як гадаєте, як зробити,щоб перерва стала цікавою?

Пограємося в ігри

  • « Передача кульки» (3 хвилини ).

  • « Я знаю 7 імен хлопців ...» (1 хвилина ).

  • Гра - пісня « Если весело живется, делай так ...».

    • зопСртал


    Вчитель

  • До нас прийшов Незнайко.

  • Він дуже полюбляє уроки фізкультури.

  • проходять у спортзалі.

  • Хто може сказати Незнайкові, як

  • поводять себе у спортзалі?

  • Вправа « Вільний мікрофон»

  • Робота в парах

  • Вчитель

  • Подумайте, яка небезпека може сховатися у шкільному дворі? Яке у вас улюблене місце у шкільному дворі7 Чи можна там гратися?

  • 4. Підсумок уроку

  • Вчитель

  • Що б ви добавили в « Куточок здоров'я» після сьогоднішнього уроку

  • Вправа «Крісло автора»

  • Яких правил треба дотримуватися: на уроках труда; у спортзалі; на перерві.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
МЕТА Розширювати знання учнів про правила поведінки в школі; продовжувати формувати навички безпечної поведінки у спортивному залі, на сходах, під час ігор на перервах, на уроках праці; прищеплювати відповідальність за свої вчинки перед собою і перед іншими.
  • Додано
    14.08.2018
  • Розділ
    Основи Безпеки Життєдіяльності (ОБЖ)
  • Клас
    1 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    423
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    11
  • Номер матеріала
    RD483823
  • Вподобань
    1
Курс:«Активізація творчого потенціалу вчителів шляхом використання ігрових форм організації учнів на уроці»
Черниш Олена Степанівна
36 години
1400 грн
590 грн

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

«Методичний
тиждень 2.0»
Головний приз 500грн
Взяти участь