Урок з англійської мови "Where were you on your winter holidays?"

Опис документу:
Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практи¬кувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць,вивчити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel, a mountain)...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Дата:
Lesson

Тема: Where were you on your winter holidays?

Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки, вивчити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel,
a mountain); розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: картки за темою «Людина», підручник, робочий зошит, ручка, олівець.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
-
Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(діти відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

-The theme of our lesson is « Where were you on your winter holidays? »

- At the lesson we’ ll revise some words, read, write and do exercises. We have a lot of work today.

- Тема нашого уроку «Де ти провів зимові канікули?».(Сьогодні ми будемо говорити на цю тему, вивчимо слова з цієї теми, а також будемо читати, писати та виконувати вправи. В нас дуже багато роботи).

3.Фонетична зарядка

- А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.

а) Відпрацювання вимови звуків у мовленні.
Where are you going, my little cat?

    I’ m going to town to buy a hat.

    What? A hat for a cat?

    A cat in a hat?

   Who ever saw a cat in a hat?

- Who wants to read?
- Who knows the translation?

б) Відпрацювання вимови звуків.

- Look at this card. This is the sound [h]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (who, hat).

- Look at this card. This is the sound [t]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (town, hat, cat, little).

б) Відпрацювання вимови нових слів.
a hotel [həƱ`tel] – готель.
a mountain [`mɑƱntin]– гора.
was [wɑz] - був.
were [weə] - були.
last [lɑ:st] - останній, минулий.
comfortable [`kΛmfətəbl] - зручний.
And now listen to me and repeat after me (Ex. 1, 80)

в) Пояснення вживання часу в активній лексиці уроку

I, he, she, it – was

We, you, they – were


ІІ. Основна частина

1. Exercise 1, p. 86
- Look and say.
- Who can we see on the picture?
- Tell me their names.
- What do the children speaking about?



2.
Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.

Let`s relax a little.

Say and do.
Teddy Bear, Teddy Bear, turn around!
Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose,
Teddy Bear, Teddy Bear, point to your toes
.
Teddy Bear, Teddy Bear, put on your shoes.
Teddy Bear, Teddy Bear, go to school.

3. Listen and read (Ex.2, p. 86)

4. Ex. 3-4, p. 87


5. Ex 1, p.53
- Children, let’s help the sheep find their homes.

6. Ex. 2, p.53
- Let’s fill in the empty space in sentences.




III
. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
-
Lets repeat the sounds and the words (Where were you on your winter holidays?).
- Let’s repeat some new words which we have learned today.
2.Оцінювання
-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:
3.Домашнє завдання
-
Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 1-4 p.86-87 2) Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Інноваційна методика творчо-пізнавальної діяльності особистості: «Rory’s Story Cubes» »
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн
590 грн