Урок з англійської мови "Where were you last weekend?"

Опис документу:
Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практи¬кувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання,повторити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel, a mountain, yesterday), вивчити нові (a garage, a stadium) , активно використовувати лексику у вправах на уроці...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Дата:
Lesson

Тема: Where were you last weekend?

Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки, повторити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel,
a mountain, yesterday), вивчити нові (a garage, a stadium) , активно використовувати лексику у вправах на уроці; розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: картки за темою «Людина», підручник, робочий зошит, ручка, олівець.

Тип уроку:комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
-
Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(діти відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

-The theme of our lesson is «Where were you weekend?»

- At the lesson we’ ll revise some words, read, write and do exercises. We have a lot of work today.

- Тема нашого уроку «Де ти був минулих вихідних?».(Сьогодні ми будемо говорити на цю тему, вивчимо слова з цієї теми, а також будемо читати, писати та виконувати вправи. В нас дуже багато роботи).

3.Фонетична зарядка

- А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.



а) Відпрацювання вимови звуків у мовленні.
If many men knew

   What many men know,

   If many men went

   Where many men go,

   If many men did

   What many men do,

   The world would be better

   I think so, don’t you?

- Let’s read it together.
- Listen to the translation.

б) Відпрацювання вимови звуків.


- Look at this card. This is the sound [m]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (men, many, mother, milk, mouse, month).

- Look at this card. This is the sound [n]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (knew, men, know, many, nose, nice).

- Look at this card. This is the sound [w]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (world, would, what, where, went).

б) Відпрацювання вимови раніше вивчених слів.
a hotel [həƱ`tel] – готель.
a mountain [`mɑƱntin]– гора.
was [wɑz] - був.
were [weə] - були.
last [lɑ:st] - останній, минулий.
comfortable [`kΛmfətəbl] – зручний.
yesterday [`jestədi] –
вчора.
4. And now let’s try to remember some rules in Past Indefinite Tence (Ex. 2, 89)


ІІ. Основна частина

1. Exercise 1, p. 92

- Listen and read.
- Let’s read the columns together.
2. Listen and say (Ex. 2, p. 92)
- Children, whom you can see in your book on p. 92, Ex. 2.
- What are they doing?
- What new words can you see after the text?
- Let’s name them.

-
Firstly children listening the teacher’s reading.
- And then try do it themselves.

3. Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.
Let`s relax a little.

Say and do.

Teddy Bear, Teddy Bear, turn around!
Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose,
Teddy Bear, Teddy Bear, point to your toes
.
Teddy Bear, Teddy Bear, put on your shoes.
Teddy Bear, Teddy Bear, go to school.

4. Read and rewrite in the past (Ex.3, p. 93)


5. Ask and answer. (Ex. 4, p. 93)

6. Game “Snowball”

- Children, let’s play a game. It’s name is “Snowball”
Rules: name the word and add the new one. Try to make the biggest sentence of these words.
Example: apple, the new word: tomato. Result – apple, tomato and etc.

6. Ex. 1, p. 57. Help Smiley to put the words into the proper boxes.


III
. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
-
Lets repeat the sounds and the words (Where were you last weekend?)
- Let’s repeat some new words which we have learned today.
- What was difficult for you?
2.Оцінювання
-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:
3.Домашнє завдання
-
Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 1-3 p.92-93 2) Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Впровадження веб-квестів в освітній процес»
Левченко Ірина Михайлівна
36 годин
590 грн
590 грн