Урок з англійської мови "Pets and animals"

Опис документу:
Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями, повторити раніше вивчений лексико-граматичний матеріал; вчити описувати зовнішній вигляд тварин; розвивати навички аудіювання та читання, пам’ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати бажання вивчати іноземну мову, любов та дбайливе ставлення до тварин та природи. ЗА ДОДАТКОВИМ МАТЕРІАЛОМ ЗВЕРТАТИСЯ: grhood7@gmail.com Хорошилов Ігор Олегович

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Тема. Pets and Animals.
Мета: ознайомити учнів з новими лексичними одиницями “
strong, fat, angry, beautiful”, повторити раніше вивчений лексико-граматичний матеріал та вчити використовувати його в усному та писемному мовленні; вчити описувати зовнішній вигляд тварин використовуючи структурні групи I like this monkey. Its funny. ; розвивати навички аудіювання та читання, пам’ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення;виховувати дисципліну, повагу до культури та звичаїв народу-носія мови, бажання вивчати іноземну мову, любов та дбайливе ставлення до тварин та природи.
Обладнання: ТЗН, тематичні картки, тексти віршів та фіз. хвилинки, транскрипційні знаки [е
I],[e],[æ],[ɔ:],підручники, зошити.
Тип уроку: комбінований
Хід уроку:
I. Організаційна частина. Підготовка до сприймання іншомовного мовлення.
1. Привітання
T: Good morning, children
I am glad to see you!
Ps: Good morning, good morning
Good morning to you,
Good morning, good morning
I’m glad to see you too!

2. Представлення

- Children, my name is Ihor Olehovych. I am a future teacher of English. And today I’m going to conduct your English lesson.

3. Повідомлення теми і мети уроку
-
Today we continue our themePets and Animals”. We will learn new words, phrases, learn names of animals, which live in Zoo. And repeat some words, which you learned at the previous lesson. (Переклад)
4. Фонетична зарядка
T: - Спочатку налаштуємо наші язички на сприймання іншомовного мовлення.
-
Look at the blackboard. This is the sound I].
- Repeat all together.
- Let’s name some words with this sound: snake, tail, cake, body.
- Look at this card. This is the sound
[e].
- Repeat all together.
- Let’s name some words with this sound: elephant, pet, head
- Look at the card. This is the sound
[æ]. (борідка вниз, широко відкриваємо рот)
- Repeat all together.
- Let’s name some words with this sound: parrot, cat, rabbit, hamster, hand, animal.
- Look at the card. This is the sound
[ɔ:]
- Repeat all together.
- Let’s name some words with this sound: horse, small, all, ball.
II. Основна частина
1. Мовленнєва зарядка.
а) бесіда з класом
T: - Look at the picture and answer my questions.
- Is this an elephant?
- Is this a dog or a cat?
- What animal is this?
…..

б) Гра «Match the colors»
(
На кольорових картках слованазви тварин). Кожен аркуш вчитель розрізає навпіл таким чином, щоб на обох частинах залишилися склади слова. Потім перемішує всі розрізані аркуші та роздає учнями класу.
-
You have cards of different colours. На картках написані склади слів. Ваше завдання знайти другу частину картки, прочитати назву тварини про себе і назвати її вголос, а допоможуть вам у цьому кольори. Let’s start! Find the colour and read the word.
II.
Основна частина уроку
1. Перевірка домашнього завдання (
WB, task 3 p. 53)
T: - Open your workbooks at page 52. Let’s check your homework.
Вибіркова перевірка декількох зошитів.
2.
Ознайомлення з новим лексичним матеріалом (PB, task 1 p. 106)
- Look at task 1 on page
106 in your books. Listen to me and follow.
“Strong, fat, angry, beautiful”
а) аудіювання розповіді
T: - This is a lion. It’s a strong animal.
- This is a hippo. It’s a
fat animal.
- This is a wolf. It’s an
angry animal.
- This is a zebra. It’s a
beautiful animal.
б) фонетичне відпрацювання нових лексичних одиниць
T: - Read the words and translate.
Strong –
сильний
Fat - товстий
Angry
- злий
Beautiful
– прекрасний

-
Good. Now listen to me again and repeat after me.

3.
Аудіювання діалогу з опорою на малюнок (PB, task 2 p. 106)
- Let’s do Ex. 2, p. 106 in your books. Look at the picture .Where are the children?
Well done! What animals do you see in the zoo? Let’s read about animals in the zoo.
-
Про яких тварин розповідали діти? ( About lions and crocodiles)
- Very well! Listen again and repeat the sentences.
4.
Закріплення вивченого матеріалу. Складання монологічного висловлювання про тварин.
-
Let’s play! Я даю вам малюнок якоїсь тварини. Ваше завдання: за допомогою жестів, міміки і звуків зобразити тварину. Завдання решти учнів – відгадати тварину і сказати, кому з учнів ця тварина подобається за зразком:
(
This is a cat. I like this animal. Its nice.)

5. Фізкультхвилинка
Teddy Bear, Teddy Bear,
Turn around,
Teddy Bear, Teddy Bear,
Touch the ground,
Teddy Bear, Teddy Bear,
Show your shoes,
Teddy Bear, Teddy Bear,
Off to school.

Teddy Bear, Teddy Bear,
Touch your nose,
Teddy
Bear, Teddy Bear,
Touch your toes,
Teddy
Bear, Teddy Bear,
That will do!

6. Читання (PB, task 4 p. 107)

7. Списування (
PB, task 5 p. 107)
Look at the photo. I can see a dolphin on it.
-Who can read it?
- Who can translate?
- Copy this text in your copy books.

7. Розвиток орфографічних навичок (
WB, task 1 p. 54)
T: - Open your WB at page 54. Look at the task 1. What we have to do? (Переклад) Які речення треба написати? Read. (Учні читають речення) Lets write the sentences.
( Учні виконують завдання)

8. Активізація лексико-орфографічних навичок (
WB, task 2 p. 54)
T: - Look at task 2. Вам потрібно пригадати слова, які починаються на задані літери. Які літери написані у вашому зошиті? (F, s, a, b). Right. Ці літери повинні починати слово, яке вам потрібно скласти з букв у рамочках. Яким буде перше слово? (Fat). Good. Let’s do the task.

III. Заключна частина уроку
1. Підсумок уроку
-
Look at the task 3 in your workbooks. Read the task.
- Що потрібно зробити?
- Прочитайте перше речення. Яке слово потрібно вписати? (
Like). Good. Do you understand this task? It’s your home work in your workbooks.
А також вивчити слова, з якими ми ознайомилися сьогодні на уроці.

2. Д.з.

The words
(WB) Ex. 3, p 54-55

3. Оцінювання
4. Прощання
-
The lesson is over. Goodbye, children!





Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Цифрові практики Нової української школи: створення освітнього відеопроєкту»
Ілляхова Марина Володимирівна
30 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.