Урок з англійської мови на тему: "It's dinner time!"

Опис документу:
Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися


Lesson

Тема: Its dinner time!

Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки; розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: картки за темою «Людина», «Їжа», «Овочі та фрукти», підручник, робочий зошит, ручка, олівець.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
-
Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(діти відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

-The theme of our lesson is « It’s dinner time!».

- At the lesson we are going to learn some new words, read, write and do exercises. We have a lot of work today.

- Тема нашого уроку «Час обідати!». (Сьогодні ми будемо говорити на цю тему, вивчимо нові слова з цієї теми, а також будемо читати, писати та виконувати вправи. В нас дуже багато роботи).

3.Фонетична зарядка

- А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.

а) Відпрацювання вимови звуків.

- Look at this card. This is the sound [ʃ]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (she, fish, sugar).

- Look at this card. This is the sound [u:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (school, pool, soup, juice).

- Look at this card. This is the sound [i:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (tea, please, meal).

- Look at this card. This is the sound [
ɔ:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (corn, or, four, salt).

- Look at this card. This is the sound [ɒ]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (hot, coffe).

- Look at this card. This is the sound [e]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (egg, lemon, bread).

б) Повторне відпрацювання раніше вивчених слів.

Vegetables - овочі Fruits- фрукти
a carrot - морква an apple - яблуко
a cabbage - капуста a banana - банан
a cucumber - огірок a lemon - лимон
an onion - цибуля an orange - апельсин
a tomato – помідор

в) Повторення вимови раніше вивчених слів
Ex. 2, p. 76
a[ə] an[ə]
a banana[bə’nanə ] a vegetable[`veʤtəbl]
a cucumber[`kju:kΛmbə] a fruit [fru:t]
a lemon[`lemən] an apple[`æpl]
a carrot[`cærət] an onion[`Λniən]
a tomato[tə`mɑtəƱ] an orange[`ɒrinʤ]

4. Перевірка Д/з у Р.З.
- Let’s revise you home task for today lesson. Your home task for today is:
1) Ex. 3-5, p. 49
2)Vocabulary


ІІ. Основна частина

1.Ознайомлення з новими Л.О.(Ex. 1, p. 76)

а) Фонетичне відпрацювання нових ЛО.

- Look at these words. Listen to me and repeat after me.( Читаємо та повторюємо слова за мною).

Pass [pa:s] Pass me that cup of milk, please. Can you pass me the bag, please.
some [s
Λm] Pass me some sugar, please. Can I have some juice, please?
enjoy [in`ʤɔi] We enjoy their carol songs. We enjoy our meals.
meal [mi:l] I enjoy my meals. I have four meals a day: breakfast, lunch, dinner, supper.

2. Read and compare

egg orange juice coffee bread
a/an tomato banana some water sugar salad
apple onion milk salt
lemon tea soup

3. Ex. 3, p. 76
- Talk with your friend.
A- Pass me …, please.
B- Here you are.

- Children, who wants to try to do this exercise?
- Who knows the translation?
- Let’ s do it together, in pairs.

3. Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.

Let`s relax a little.

Say and do.
Teddy Bear, Teddy Bear, turn around!
Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose,
Teddy Bear, Teddy Bear, point to your toes
.
Teddy Bear, Teddy Bear, put on your shoes.
Teddy Bear, Teddy Bear, go to school.

5. Ask and answer (Ex. 4, p. 77)
- Now, let’s do the Ex. 4
A: A cup of tea?
B: Yes, please.
A: Some salt?
B: No, thanks.
- And now let’s complete some new sentences with new words.
6. Exercise 5, p. 77
- Let’s play in game.
- You have to compare these articles with our words of the theme.
Example: a banana, some porridge, an apple, etc.
7.
а) Complete the dialogs Ex. 1, p. 50
(
Доповни діалоги)

б)
Put the words in proper columns Ex. 2, p. 50
(Розділи слова у відповідні стовпчики)

III. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
-
Lets repeat the sounds and the words (It’s dinner time)?
- Let’s repeat some new words which we have learned today.

2.Оцінювання

-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:

3.Домашнє завдання
-
Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 3-5 p.51
2)Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Організація ефективної діяльності соціального педагога в закладі освіти»
Мельничук Вікторія Олексіївна
30 годин
590 грн
590 грн