Урок з англійської мови на тему: "In leisure time"

Опис документу:
Мета: : забезпечити засвоєння нового лексичного матеріалу за темою (to cook, to make, to eat, to drink, breakfast, supper, dinner), вчити описувати дії, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до виконання дії, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння буду¬вати своє мовне висловлювання...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

4

Додаток 4

Тема: In leisure time

Мета: : забезпечити засвоєння нового лексичного матеріалу за темою (to cook, to make, to eat, to drink, breakfast, supper, dinner), вчити описувати дії, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до виконання дії, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання;
розвивати
ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення;
виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: тематичні картки, ТЗН, підручник, зошит, ручка, олівець.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання

T: - Good morning, children! I’m glad to see you

Ps: - Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(учні відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

Т: -The theme of our lesson is « In leisure time».

Today we are going to learn some new words, to read, to write and to do exercises. We have a lot of work to do today. So, let’s start.

2.Фонетична зарядка

Т: - А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.

а) відпрацювання вимови звуків

Т: - Look at this card. This is the sound [k]. Let`s repeat the words with this sound (Kate, to cook, o’clock).

Look at this card. This is the sound [d]. Let`s repeat the words with this sound (a daughter, a dinner, to do).

Look at this card. This is the sound [i]. Let`s repeat the words with this sound
(a dinner, to drink, Tim).

б) відпрацювання вимови звуків у вірші

Т: - Listen to me and follow.

Are you sleeping? Are you sleeping?
Brother John? Brother John?
Morning bells are ringing!
Morning bells are ringing!
Ding! Ding! Dong! Ding! Ding! Dong!

Listen to me and repeat after me.(Тепер слухайте та повторюйте за мною.)

Listen to the translation:

Now, let’s name the words with the sound [d], [b], [ŋ], [i] .
Who wants to read this poem?
Well done!


ІІ. Основна частина

1. Перевірка Д/з у робочому зошиті
Ex.1, p,45
- Fill in missing letters.

Ex.2, p. 45
-
Look and complete.

2.Ознайомлення з новими лексичними одиницями

а) фонетичне відпрацювання нових лексичних одиниць

Т: - Look at these words. Listen to me and repeat after me.

To eat їсти
to drink- пити
to cook – готувати їсти
to make - робити
lunch- другий сніданок
dinner - обід
supper - вечеря


3. Listen and say
Т: - Children, look on the picture on page 74.
What can you see?
What room is it?
Where are the children?
Do the children like helping their Mum?
Look at the text under the picture.
Listen to me and repeat after me.
(Reading the dialog)
4. Ex. 3, p. 75
lunch[lɅntʃ] It’s one o’clock in the afternoon. Tim usually has lunch at one o’ckock.
dinner ['dinə] Tim usually has dinner at four o’clock in the afternoon.
supper ['sɅpə] It’s eight o’clock in the evening. Tim usually has supper at eight o’clock.
Т: - What time is it on the first/second/third clock?
Children, who wants to read?
Who know the translation?
Let’ s do it together.

5. Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.
Let`s relax a little.Say and do.
I have ten little fingers

And they all belong to me.
(Руки зігнути в ліктях перед собою, обертальні рухи кистями.)
I can shut them up tight,
I can open them wide,
I can put them together
Or make them all hide.
(Стиснути пальці в кулак, широко розкрити, притиснути подушечки пальців до великого пальця, заховати руки за спину.)

6. Ask and answer (Ex. 4, p. 73)
Т: - What does she usually do in the afternoon?
She usually has lunch.
What does she usually do in the afternoon?
She cooks dinner.
What they usually do in the evening?
They have supper.
What they usually do in the evening?
They are singing their song.
What they usually do in the evening?
They are speaking on mobile phones.
7. Exercise in WB, p. 46
а) Match pictures with words Ex. 1, p. 46

б)
Complete the table Ex. 2, p. 46

в)
Match Ex. 3, p. 46

III. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
Т: -
Lets repeat the sounds and the words (In leisure time)?
So, what do you do in your free time?

2.Оцінювання

Т: -You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:

3.Домашнє завдання
Т: - Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 1-3 p.47
2)Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Емоційна ефективність учителя: теорія і практика»
Швень Ярослава Леонідівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації (лист МОН № 4/2181-19 від 30.09.2019 р.).

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: як створити дієвий механізм
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись
Підвищення кваліфікації: вчителі самі вирішуватимуть, де навчатись