Урок з англійської мови на тему: "Everyday things (завершення)"

Опис документу:
Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практи¬кувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння буду¬вати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки вивчити нові лексичні одиниці ( to go to bed, to make a bed, always, alone);

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Дата:
Lesson

Тема: Everyday things (завершення)

Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки вивчити нові лексичні одиниці ( to go to bed, to make a bed, always, alone); розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: картки за темою «Людина», «Їжа», «Овочі та фрукти», підручник, робочий зошит, ручка, олівець.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
-
Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(діти відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

-The theme of our lesson is « In leisure time »

- At the lesson we’ ll revise some words, read, write and do exercises. We have a lot of work today.

- Тема нашого уроку «У час дозвілля».(Сьогодні ми будемо говорити на цю тему, повторимо слова з цієї теми, а також будемо читати, писати та виконувати вправи. В нас дуже багато роботи).

3.Фонетична зарядка

- А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.

а) Відпрацювання вимови звуків у мовленні.
Peter Piper picked a peck of pickled peppers.
 A peck of pickled peppers Peter Piper picked. 
If Peter Piper picked a peck of pickled peppers.
How many pickled peppers did Peter Piper pick?

б) Відпрацювання вимови звуків.

- Look at this card. This is the sound [p]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (Peter, pickled, peppers).

- Look at this card. This is the sound [k]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (
pickled, pick , peck).

б) Повторне відпрацювання раніше вивчених слів.

(to) Go to bed – лягати спати.
(to) make a bed –
заправляти ліжко.
always [`ɔ:lweiz] – завжди
alone [ələƱn] – сам, один
sometimes - інколи
never
- ніколи
usually - зазвичай
And now listen to me and repeat after me (Ex. 1, 80)

ІІ.
Основна частина

1. Exercise 1, p. 84
- Look and say.





2.
Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.

Let`s relax a little.

Say and do.
Teddy Bear, Teddy Bear, turn around!
Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose,
Teddy Bear, Teddy Bear, point to your toes
.
Teddy Bear, Teddy Bear, put on your shoes.
Teddy Bear, Teddy Bear, go to school.

3. Listen and read (Ex.2, p. 84)

4. Ex. 2, p. 82

5. Ex. 5, p. 85

6. Ex 1, p.53


7. Ex. 2, p.53





8. Ex. 3, p.54



III
. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
-
Lets repeat the sounds and the words (Everyday things)?
- Let’s repeat some new words which we have learned today.
2.Оцінювання
-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:
3.Домашнє завдання
-
Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 4p.85 2) Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Стрес і стрес-менеджмент учасників освітнього процесу»
Левченко Вікторія Володимирівна
30 годин
590 грн
590 грн