Урок з англійської мови на тему: "Everyday things"

Опис документу:
Мета: забезпечити засвоєння нового лексичного матеріалу за темою ( to go to bed, to make a bed, always, alone); вчити описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння буду¬вати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки вивчити нові лексичні одиниці...

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

3

Додаток 3
Тема:
Everyday things.

Мета: забезпечити засвоєння нового лексичного матеріалу за темою ( to go to bed, to make a bed, always, alone); вчити описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки вивчити нові лексичні одиниці;
розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: тематичні картки, підручник, робочий зошит, ручка, олівець, ТЗН.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
T: - Good morning, children! I’m glad to see you

Ps: - Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(учні відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

T: -The theme of our lesson is « Everyday things”.
Today we are going to learn some new words, to read, to write and to do exercises. We have a lot of work to do today. So, let’s start.

3.Фонетична зарядка

Т: - А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.

а) відпрацювання вимови звуків в окремих словах

Т: - Look at this card. This is the sound [ʃ]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (she, fish, sugar).

Look at this card. This is the sound [u:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (school, pool, soup, juice).

Look at this card. This is the sound [i:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (tea, please, meal).

Look at this card. This is the sound [
ɔ:]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (corn, or, four, salt).

Look at this card. This is the sound [ɒ]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (hot, coffe).

Look at this card. This is the sound [e]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (egg, lemon, bread).

б) повторне відпрацювання раніше вивчених слів

Vegetables - овочі Fruits- фрукти
a carrot - морква an apple - яблуко
a cabbage - капуста a banana - банан
a cucumber - огірок a lemon - лимон
an onion - цибуля an orange - апельсин
a tomato – помідор

в) Повторення вимови раніше вивчених слів
Ex. 2, p. 76
a[ə] an[ə]
a banana[bə’nanə ] a vegetable[`veʤtəbl]
a cucumber[`kju:kΛmbə] a fruit [fru:t]
a lemon[`lemən] an apple[`æpl]
a carrot[`cærət] an onion[`Λniən]
a tomato[tə`mɑtəƱ] an orange[`ɒrinʤ]


ІІ. Основна частина

  1. Перевірка Д/з
    Т:
    - Let’s revise you home task for today lesson. Your home task for today is:
    1) Ex. 1, p. 76, 78.
    2)Vocabulary

    So, children! Let’s play a game!
    I will name to you different cards with fruits and vegetables on it and you will answer “Yes, it is.” Or “No, it is not. It’s a…”
    Let’s start!
    Т:- Is it a cabbage?
    Ps: – Yes, it is. It’s a cabbge.
    T: - Is it a cucumber?
    Ps: – No it’s not. It’s a tomato….etc.

2.Ознайомлення з новими лексичними одиницями (Ex. 1, p. 80)

а) фонетичне відпрацювання нових лексичних одиниць

Т: - Look at these words. Listen to me and repeat after me.

(to) Go to bed – лягати спати.
(to) make a bed –
заправляти ліжко.
always [`ɔ:lweiz] – завжди
alone [ələƱn] – сам, один
And now listen to me and repeat after me (Ex. 1, 80)

3. Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.
Let`s relax a little.
Say and do.
Step – step, clap – clap,
Step – step, clap – clap.
Nod your head and turn around
And then you clap, clap, clap.
Hands up, clap – clap,
Hands up, clap – clap.
Nod your head and turn around
And then you clap, clap, clap.

4. Listen and say (Ex. 2, p. 80-81)
T: - Let’s read the dialog between Tom and Vicky.
Firstly I’ll read the dialog, then you will.
Listen to the translation,
5. Exercise 3, p. 81
T: - Look and say, what everyday things do people usually do in their week days.
6. Read, match and say (Ex. 1, p. 51 WB)
III. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
T:- Lets repeat the sounds and the words (Everyday things)?
Let’s repeat some new words which we have learned today.
2.Оцінювання
T:
-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:
3.Домашнє завдання
Т: - Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 1-3 p.80-81 2) Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток і саморозвиток професійної креативності вчителя »
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.