Урок з англійської мови "Day by day"

Опис документу:
Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практи¬кувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, відповідати на запитання, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки, повторити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel, a mountain), активно використовувати лексику у вправах на уроці;

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Дата:
Lesson

Тема: Day by day.

Мета: презентувати новий лексичний матеріал за темою «Людина», практикувати мовні засоби за темою «Людина», описувати когось/щось, повідомляти про смаки, відповідати на запитання, виражати своє ставлення до чогось, формувати навички вживання нових лексичних одиниць, удосконалювати компетенції читання, аудіювання, уміння будувати своє мовне висловлювання, мовну поведінку адекватно до цієї специфіки, повторити нові лексичні одиниці (was, were, last, comfortable, a hotel,
a mountain), активно використовувати лексику у вправах на уроці; розвивати ефективну співпрацю під час парної та групової роботи, мотивувати готовність брати участь в іншомовному спілкуванні, розвивати різні типи пам'яті, учити працювати в парі, логічно висловлювати думку;пам'ять, увагу, логічне мислення, зв’язне мовлення; виховувати толерантність, товариськість, взаємоповагу і взаємодопомогу, шанувати традиції свого народу і своєї країни.

Обладнання: картки за темою «Людина», підручник, робочий зошит, ручка, олівець.

Тип уроку:комбінований.

Хід уроку:

І.Підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

1. Привітання
-
Good morning, Good morning,

Good morning to you,

Good morning, Good morning,

I’m glad to see you!

(діти відповідають вчителю віршем)

2. Повідомлення теми і мети уроку

-The theme of our lesson is « Day by day»

- At the lesson we’ ll revise some words, read, write and do exercises. We have a lot of work today.

- Тема нашого уроку «День за днем».(Сьогодні ми будемо говорити на цю тему, вивчимо слова з цієї теми, а також будемо читати, писати та виконувати вправи. В нас дуже багато роботи).

3.Фонетична зарядка

- А зараз ми краще налаштуємо наші язички для сприймання та відтворення іншомовного мовлення.



а) Відпрацювання вимови звуків у мовленні.
She sells sea she shells

     On the sea shore. The shells

     That she sells are sea shells,

     I am sure.

- Who wants to read?
- Who knows the translation?

б) Відпрацювання вимови звуків.

- Look at this card. This is the sound [s]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (so, snake, sells, sea, spider).

- Look at this card. This is the sound [l]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (little, loudly, litter, letter).

- Look at this card. This is the sound [ʃ]. Repeat after me three times. Let`s repeat the words with this sound (sure, shells, shore, she).

б) Відпрацювання вимови раніше вивчених слів.
a hotel [həƱ`tel] – готель.
a mountain [`mɑƱntin]– гора.
was [wɑz] - був.
were [weə] - були.
last [lɑ:st] - останній, минулий.
comfortable [`kΛmfətəbl] - зручний.
And now listen to me and repeat after me (Ex. 2, 81)





ІІ. Основна частина

1. Exercise 1, p. 86
- Look and say.
- Who can we see on the picture?
- Tell me their names.
- What do the children do?

2.
Фізхвилинка

- T: Children stand up, please.

Let`s relax a little.

Say and do.
Teddy Bear, Teddy Bear, turn around!
Teddy Bear, Teddy Bear, touch the ground.

Teddy Bear, Teddy Bear, touch your nose,
Teddy Bear, Teddy Bear, point to your toes
.
Teddy Bear, Teddy Bear, put on your shoes.
Teddy Bear, Teddy Bear, go to school.

3. Read and compare (Ex.2, p. 89)
- Today we will continue our theme “ Past Indefinite Tense”

- And now we are going to complete the new sentences.




- So, look at the blackboard. And together we will try to compare the new sentences.
4. Ex. 3, p. 89
- Children, you have to fill “was” or “were” in you empty space in your work-books.
- So let’s remember when we write “was” an “were”.

5. Game “Snowball”
- Children, let’s play a game. It’s name is “Snowball”
Rules: name the word and add the new one. Try to make the biggest sentence of these words.
Example: apple, the new word: tomato. Result – apple, tomato and etc.






6. Ex. 2, p. 56. Fill in.


III
. Заключна частина

1. Підсумкова бесіда
-
Lets repeat the sounds and the words (Day by day)
- Let’s repeat some new words which we have learned today.
- What was difficult for you?
2.Оцінювання
-You are hard-working children. Thank you for your work. Your marks are:
3.Домашнє завдання
-
Open your day books. Your home task for the next lesson is:
1)Ex 1-3 p.88-89 2) Vocabulary

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Правове регулювання освіти осіб з особливими потребами»
Байталюк Ольга Михайлівна
24 години
490 грн
490 грн