Урок у першому класі. Ознайомлення з новим матеріалом "День народження"

Опис документу:
— ознайомити з новим лексичним матеріалом теми; — навчати монологічного й діалогічного мовлення; — навчати рахувати до семи англійською; — розвивати вміння сприйняття тексту на слух, комунікативні здібності учнів; — формувати навички правильної вимови звуків англійської мови; — виховувати культуру спілкування

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Поурочний план уроку в 1 класі до підручника О. Карп'юк за новою програмою

Тема: День народження.

Мета уроку:

ознайомити з новим лексичним матеріалом теми;

навчати монологічного й діалогічного мовлення;

навчати рахувати до семи англійською;

розвивати вміння сприйняття тексту на слух, комунікативні здібності учнів;

формувати навички правильної вимови звуків англійської мови;

виховувати культуру спілкування.

ХІД УРОКУ

І.ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

  1. Привітання

T:- Good morning, сhildren!

Children: Good morning, good morning! 

Good morning to you!

Good morning, good morning! 

I'm glad to see you!

T: How are you?

Children: I am good! I am fine! I am wonderful!

2. Повідомлення теми та мети уроку.

Т: Сьогодні на уроці ми поговоримо про день народження. Це свято, яке ви всі, мабуть, дуже любите. І навчимося, вітати один одного з цим святом англійською мовою.

А для цього нам потрібно буде вивчити деякі нові слова і цифри. Let's start our lesson.

3.Фонетична зарядка.

1) Практикування у вимовлянні звуків [θ] та [ð].

Учитель нагадує, як правильно вимовляти звук [θ]: висунувши кінчик й без участі голосу; потім учні тренуються у вимовлянні звука [ð], який вимовляється так само, але за участю голосу.

2) Вивчення скоромовки.

Учні слухають вірш і повторюють.

Т: This is the sixth snoozing zebra at the zoo.

4.Уведення в іншомовну атмосферу.

Т: Look! (Дістає ляльку.) This is Jessica. She has her birthday today. 

У неї сьогодні день народження. 

Say, "Happy birthday, Jessica!" 

Учні повторюють хором.

Учні співають пісню:

Happy birthday to you,

Happy birthday to you,

Happy birthday dear, Jessica!

Happy birthday to you!

ІІ Основна частина уроку

  1. Презентація нових ЛО.

1)Впр. 1 (с. 52).

ТLook at the picture on page 52.

We can see a present (подарунок). 

Repeat: present.

We can see a candle (свічка). 

Repeat: candle.

We can see a cake (торт). 

Repeat: cake.

We can see a cake with number six (цифра шість на тортіand we can see a cake with number seven (цифра сім на торті).

Point to the present/cake/candle/seven/six.

Учні спочатку повторюють за вчителем, а потім вказують на зображення тих предметів (цифр), які він називає.

2)Впр. 2 (с. 53).

ТLook at the picture on page 53 and name the members of the family.

Назвіть членів родини на малюнку на сторінці 53.

Whose birthday is this? Чий це день народження?

It's the boy's birthday. Хлопчика.

How old is the boy? Скільки йому виповнилося?

Let's count the candles on the cake.

Давайте порахуємо свічки на торті: one, two, three, four, five, six, seven candles.

The boy is seven today! Хлопчику сьогодні сім років!

And how many presents has he got? А скільки в нього подарунків? Давайте порахуємо. Let's count the presents: one, two, three, four, five, six, presents.

What do the family say to the boy? А про що говорять хлопчику його рідні? They say, "Happy birthday!"

3)РЗ, впр. З (с. 44).

T: Ask each other: "How old are you?" and answer: "I am six/seven". Учні виконують завдання в парах.

4)Впр. З (с. 53).

Учні слухають аудіозапис діалогу, а потім (за допомогою вчителя) інсценують його у парах.

2.Активізація ЛО теми.

1)РЗ, впр. 1 (с. 44).

Учні самостійно знаходять на малюнку цифри та ланцюжком їх називають.

2)РЗ, впр. 2 (с. 44).

Учні самостійно домальовують картинки, обводять контури цифр та називають зображені предмети і цифри.

Учитель стежить за правильністю виконання завдань.

3.Фізкультхвилинка.

Hands up, 

Hands down,

Hands on knees, 

Sit down. 

Clap your hands, 

Stand up, 

Stomp your feet, 

Hands up. 

One, two, three,

Hop!

One, two, three, 

Stop! 

One, two, three,

Hop!

One, two, three,

Stop!

4.Аудіювання.

Учитель роздає учням картки з малюнком і читає діалог. Учні повинні домалювати свічки на торті (їхня кількість і колір повинні відповідати змісту діалога і розфарбувати подарунки. По закінченні роботи учні ланцюжком розповідаю скільки свічок та подарунків вони намалювали.

ТListen and draw.

Hello, Steve! Happy birthday!

Oh, thank you, Tim.

This is for you!

It's nice, thank you!

How old are you today, Steve?

I am seven.

Oh, great!

Oh, how many presents you have!

Yes, this red box is from Mum and Dad, this white box is from my sister Jar blue box is from my granny and these three green boxes are from my friends.

Oh, a chocolate cake! It's with candles!

Yes, two red candles, three blue candles, one green and one yellow, seven candles altogether. Well, would you like to see my new robot? Let's go!

— Учитель віддає команди, а діти виконують рухи. 

ТHands up!

Clap! Clap! Clap!

Hands down!

Shake! Shake! Shake!

Hands on hips! Jump! Jump! Jump!

Hip! Hop! Stop! Stop! Stop!

ІІІ.ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

  1. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями.

Т: Що за тема була в нас сьогодні на уроці? Що найбільше вам сподобалося?

  1. Закінчення уроку.

Т: Goodbye! 

Ps: Goodbye!

Використовувала додаткову літературу:

Інтернет ресурси:

https://www.google.com;

https://znanija.com;

https://sites.google.com;

https://naurok.com.ua.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!