Розселення людей на Землі. Чисельність населення Землі, її зміна
Які умови потрібні для існування живих організмів? Що отримує людина від природи?
Зараз майже в усіх куточках Землі живуть люди. Проте заселялися території неодночасно. На думку вчених, перші люди з’явилися на Землі в Африці. Там вони освоювали території, придатні для життя. Лише через деякий час люди почали заселяти інші частини Землі.
Від чого залежав вибір давніми людьми місця проживання?
Вибір місць проживання був пов’язаний із природою. Люди селилися там, де було тепло, на рівнинах, поблизу водойм — там, де можна було збудувати житло та здобути їжу.
З часом кількість людей збільшувалася. Їм не вистачало місця та їжі. У пошуках нових місць проживання люди переселялися на нові території. З Африки вони почали поселятися спочатку в Євразію, а вже потім — в Австралію. Значно пізніше було заселено Північну та Південну Америки. Лише в Антарктиді люди живуть тимчасово. Серед вічного снігу і льоду на наукових станціях там працюють учені, які приїжджають почергово, щоб проводити дослідження. Щоб зайти в презентацію в презі потрібно зайти за посиланням https://prezi.com/view/2NpyUpCtPYVYcj0J7JCB/












