Урок "Повторення теми: Графічний редактор"

Опис документу:
Навчальна мета: Перевірити знання та вміння учнів щодо теми «Графічний редактор» Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з мишею і клавіатурою, самоконтролю. Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості. Тип уроку: Урок закріплення знань та вмінь.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Урок 34

Тема: Повторення теми «Графічний редактор»

Навчальна мета: Перевірити знання та вміння учнів щодо теми «Графічний редактор»

Розвивальна мета: Розвиток пізнавальних інтересів, навиків роботи з мишею і клавіатурою, самоконтролю.

Виховна мета: Виховання інформаційної культури учнів, що вчаться, уважності, акуратності, дисциплінованості, посидючості.

Тип уроку: Урок закріплення знань та вмінь.

Структура уроку

  1. Організаційний момент

  2. Етап орієнтації

  3. Етап проектування

  4. Етап навчальної діяльності

  5. Гра

  6. Контрольно-оцінювальний етап

  7. Домашнє завдання

Хід уроку

І. Організаційний момент

Доброго ранку, діти!

Черговий, хто сьогодні відсутній в класі?

Сьогодні ми з вами Повторимо тему «Графічний редактор»

ІІ. Етап орієнтації

Мета сьогоднішнього уроку повторити тему «Графічний редактор»

ІІІ. Етап проектування

План уроку

  1. Повторення теоретичної частини теми

  2. Самостійна робота

  3. Робота за ПК

  4. Домашнє завдання

  1. Етап навчальної діяльності

Повторення теоретичної частини теми

Вчитель разом із учнями відповідає на питання з теми(можливі різні варіанти спільної роботи)

  1. Яке призначення графічного редактора?

  2. Види графічних зображень.

  3. Як намалювати в Paint точне коло?

  4. Чим відрізняються різні види графічних зображень?

  5. Назвати інструменти та їх призначення графічного редактора Paint.

  6. Чим відрізняється клацання лівою клавішею миші від правої при виборі кольору з палітри?

  7. Як перемістити фрагмент рисунка в інше місце?

  8. Як отримати колір або його відтінок, якого немає в стандартній палітрі?

  9. Як надрукувати текст біля малюнка?

  10. Що означає слово Paint?

  11. Що таке палітра?

  12. Як змінити колір для малювання?

  13. Як змінити колір фону?

  14. Як змінити палітру кольорів?

  15. Для чого використовується інструмент ?

  16. Для чого використовується інструмент ?

  17. Які дії потрібно виконати, щоб скопіювати малюнок?

  18. Які дії потрібно виконати, щоб повернути або відобразити малюнок?

  19. Який інструмент використовують для розфарбовування малюнків?

  20. Чи будь-яку фігуру можна залити фарбою?

  21. Чому фарба може зафарбувати весь малюнок?

  22. Як вибрати колір для фігури (контуру)?

  23. Які фігури можна використовувати при побудові малюнків?

  24. Як змінити товщину лінії?

  25. Як намалювати криву лінію (дугу)?

  26. Чому для логотипів обирають векторну графіку?

  27. Чому для фотографій обирають растрову графіку?

Самостійна робота

Вчитель в довільному порядку роздає кожному учню по 3-4 теоретичні питання

  1. Робота з ПК

  1. Ввімкніть комп’ютер

  2. Відкрийте програму графічний редактор та намалюйте малюнок «Я в майбутньому»

  3. Працюйте над відпрацюванням навичок швидкого набору тексту

  4. Закрийте програму.

  5. Вимкніть комп’ютер

  1. Контрольно-оцінювальний етап

Вчитель виставляє оцінки за роботу на уроці

  1. Домашнє завдання

1. Повторити §

2. пит..

2

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Ефективні комунікації (soft skills) учителя з батьками»
Швень Ярослава Леонідівна
30 годин
590 грн

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.