Ожиріння стало новою всесвітньою епідемією. За даними Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я більше половини українців страждають надмірною вагою та витрачають на їжу 48 відсотків своїх доходів, що є показником бідності, хоча в довоєнний час в Україні від ожиріння вмирало більше людей ніж від голоду. Аналізуючи добову калорійність харчування становиться зрозуміло – надмірність у питаннях годування дітей є особливість нашого народу, яка стала шкідливою традицією. Важливо звертати увагу українців на дану статистику та виховувати нові стандарти щодо вживання їжі.
В цьому профілі ви також знайдете презентацію до цієї теми.

















