У третю суботу вересня святкується Міжнародний день "З'їж яблуко"
Саме цій події був присвячений урок математики. Тема: Повторення вивченого протягом тижня". Щоб зробити цей урок цікавим і корисним вам використати STEM-технологію.
План уроку:
Діти знайомляться з цікавими фактами про яблука
Виготовляють з картану "тарілку"( коло діаметром 20 см)
Учитель приготував "математичні яблука" чотирьох кольорів з різними завданнями.
Завдання учня: взяти яблуко, розв'язати завдання, приклеїти яблуко на тарілку. Нове яблуко можна брати лише в тому випадку, якщо виконав завдання.
Починається змагання: хто більше збере яблук)
Діти працюють самостійно, вільно пересуваються по класу, працюють в своєму темпі.

















