Урок круглий стіл на тему "Обережно сказ!" Підготовкою до уроку було самостійне опрацювання дітьми матеріалу про таку хворобу як сказ. Діти самі шукали матеріали, опрацьовували і на уроці розповідали про сказ, про причини та ознаки захворювання, про наслідки, про тих, хто може переносити цю небезпечну хворобу і як уберегти себе від сказу. На уроці вчитель проводить бесіду, демонструє презентацію про сказ. Учні вчаться виділяти головне, розвивають зв'язне мовлення, формують свій світогляд, вчаться бути відповідальними. Вкінці уроку зібраний матеріал збирається і створюється Пам'ятка "Обережно - сказ!" у вигляді буклета.




























