Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Методичні ігри для урізноманітнення уроків природничого циклу
»
Взяти участь Всі події

Урок "Гра для дошкільнят"

Гра

Для кого: Дошкільнята (5-6 років), 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас

21.03.2020

476

13

0

Опис документу:
Як допомогти дітям з різними каналами сприйняття швидко включитись у завдання та отримати хороший результат і задоволення? Звичайно грати! Пропоную гру для дошкільнят та молодших школярів, під час якої активно задіюється зір, слух та кінестетичні канали сприйняття.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Павутинка добра»

Гра:

Ця гра допомагає вирішити конфліктні ситуації чи непорозуміння в дитячому колективі. Діти сідають у коло. Перший гравець тримає клубок ниток. Він кидає його одному з учнів та називає його ім’я, залишаючи кінець нитки в себе. При цьому каже про цього учня щось хороше. Наприклад, що йому в ньому подобається, чи що той вміє найкраще робити. Гравець, що зловив клубочок, повинен, тримаючи нитку, кинути клубочок іншому і теж сказати про нього кілька хороших слів. Діти кидають клубок один одному, доки не утвориться павутина з ниток.

Як це працює:

Для візуалів важливо, що можна роздивитися людину і сказати щось про її зовнішність. Аудіалам — чути інших учасників. Кінестетики сприймають гру через рух клубочка. А ще гра допомагає дітям зблизитися, розвиває в них доброту, вміння бачити хороше один в одному.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.