Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Особливості адаптації та модифікації освітнього процесу в контексті інклюзивного навчання
»

Урок "Алгоритми та програми"

Інформатика

Для кого: 6 Клас

22.03.2021

139

1

0

Опис документу:
Контрольна робота з теми "Алгоритми та програми", для учнів 6 класу. Перевірка теоретичного матеріалу. Мета: навчальна: Перевірити засвоєння учнями матеріалу з теми: «Алгоритми та програми»; розвивальна: розвивати логічне мислення, пам'ять; виховна: виховувати працьовитість, уважність, наполегливість у роботі.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Урок № ________

Тема. Контрольна робота з теми «Алгоритми та програми»

Мета:

навчальна: Перевірити засвоєння учнями матеріалу з теми: «Алгоритми та програми»;

розвивальна: розвивати логічне мислення, пам'ять;

виховна: виховувати працьовитість, уважність, наполегливість у роботі.

Тип уроку: урок контролю та оцінювання навчальних досягнень..

Обладнання та наочність: ПК із встановленими ОС і середовищем Scratch, або роздрукований варіант.

Хід уроку

І. Організаційний етап.

Вітання з класом. Перевірка присутності і готовності учнів до уроку.

ІІ. Оголошення теми, мети уроку.

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності. Актуалізація знань.

Завдання для контрольної роботи містять, як теоретичні так практичні питання. Відповіді на теоретичні питання записати в зошит, а практичні зберегти у власній папці під відповідним ім’ям.

Інструктаж з техніки безпеки.

Завдання для контрольної роботи

Завдання тематичного оцінювання на тему «Алгоритми та програми»

6 клас

Усі завдання оцінюються в 1бал

Клас ____

Прізвище та ім’я ______________________

Запитання 1

Що таке спрайт в середовищі Scratch 2?

Запитання 2

Які властивості має об’єкт Сцена?

Запитання 3

Який фрагмент алгоритму називають вкладеними циклами?

Запитання 4

Які розгалуження називаються вкладеними?

Запитання 5

Що потрібно натиснути для запуску скрипта?

Запитання 6

Що таке образ?

Запитання 7

Який колір відповідає за керування?

Запитання 8

Поясніть, як виконуються вкладенні цикли.

Запитання 9

Розв’язати задачу (скласти блок - схему). Є 7 діжок, у яких може бути вода. Вилити воду з усіх таких діжок.

Запитання 10

Складіть блок – схему алгоритму, у якому потрібно задумати два числа та визначити, яке з них більше або чи є вони рівними. Виконайте складний алгоритм для двух пар чисел.

Запитання 11

Складіть алгоритм блок-схему який обраховує площу та периметр квадрата з стороною – а.

Запитання 12

Запишіть та виконайте програму. Запишіть у зошит кінцевий результат виконання програми. Збережіть програму у власній папці під іменем ПР1-3

ІV. Підсумок уроку.

V. Домашнє завдання: Повторити базові структури алгоритму.

2

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.