Бережи природу, друже!
Вона вдячна буде дуже.
Не ламай ти гілочок,
Не зривай ти квіточок.
Краще у світ краси поринь,
Де діброви та гаї,
Де співають солов’ї.
Стань єдиним цілим з нею,
Наче з рідною душею.
(Т. Прокоф’єва)
Створила нову презентацію для третьокласників на одну і ту ж тему.
Дякую за розуміння)
МИРУ)))














































